Опубликовано 20 июля, 2017 в Информация
 
 

Компанія «РегСервіс»: як оформити посвідку на проживання в Україні

PTP-300x225Іноземні громадяни мають право в’їжджати і перебувати в Україні виключно на підставі отриманої візи. Гостям же з країн, що входять до складу держав з безвізовим режимом, отримання візи не потрібно, однак термін їх перебування обмежується законодавством. Після закінчення цього терміну кожен іноземний підданий зобов’язаний беззаперечно покинути українську територію. Для тих людей, кому потрібна більш довгий термін перебування в Україні, слід потурбуватися отриманням дозволу на проживання.

Громадяни зарубіжних країн і навіть особи без будь-якого громадянства, які планують працевлаштуватися в Україні або іммігрувати, повинні мати тимчасовий або постійний вид на проживання. Отримання цього документа дає їм такі ж права, якими володіють громадяни України, за невеликим винятком. Вже не потрібно буде отримувати право на працевлаштування і періодично продовжувати терміни перебування в Україні.

Будь який нерезидент, який отримав постійну посвідку на проживання в Україні, набуває рівні можливості з українцями, може жити і працювати, вільно пересуватися по всій території України і вести себе як звичайний житель країни перебування. Правда, до прийняття громадянства, він не буде мати права голосувати на виборах і здійснювати деякі фінансові операції, але цим і вичерпуються відмінності.

Процес легалізації іноземних громадян в Україні досить складний і тривалий, має різні нюанси і передбачає надання певного переліку документів. До того ж він складається з декількох досить морочливих етапів, які полягають в:

  • підготовці повного пакету документів;
  • перекладі їх на українську мову з обов’язковим подальшим нотаріальним посвідченням;
  • отриманні за затвердженою МОЗ формою довідки про стан здоров’я, а також довідки про відсутність судимості (в разі необхідності);
  • отриманні картки платника податків після реєстрації у відповідному держреєстрі і присвоєння ідентифікаційного номера.

Після цього необхідно сплатити державне мито та можна отримувати посвідку на проживання.

Пройти таку кількість випробувань непросто навіть жителям України, а іноземцям взагалі не під силу. У цьому випадку на виручку прийдуть досвідчені юридичні фірми, що професійно займаються вирішенням подібних питань. Юридична компанія «РегСервіс», що є визнаним експертом у сфері імміграційних відносин, надає кваліфіковані послуги з питань права в Україні. Кращі юристи компанії візьмуть на свої плечі вирішення всіх необхідних питань, представляючи своїх клієнтів у всіх офіційних інстанціях http://regserv.biz/posvidka-na-postijne-prozhivannya. Глибоке знання предмета і практичний досвід дозволять їм впоратися з оформленням дозволу на проживання в дуже стислі терміни.

Звертайтеся в компанію «РегСервіс» і ви отримаєте без проблем і зайвих клопотів весь необхідний комплекс юридичних послуг!